Rada Gminy

Zdjęcie
HALINA KOŁODZIEJEK - Przewodnicząca Rady Gminy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
JAN WENT - V-ce Przewodniczący Rady Gminy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
ROMAN PAWLIKOWSKI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
ZOFIA JANIK - V-ce Przewodnicząca Rady Gminy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
JALANTA ŚLIWIŃSKA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
JAN KOŚCIŃSKI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
PIOTR MALINOWSKI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
ZENON GRACZKOWSKI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
STANISŁAW KAMIONKA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
MARIAN GAŁĄZKIEWICZ
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
SŁAWOMIR GROSS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
ADAM KOCIOŁ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
JADWIGA BIŃCZYK

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
WIESŁAWA POPEK

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie
MAREK MATUS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Składy komisji:
Komisja Spraw Społeczno-Gospodarczych
Jadwiga Bińczyk
Marian Gałązkiewicz
Zenon Graczkowski
Stanisław Kamionka
Adam Kocioł
Roman Pawlikowski

Komisja Rewizyjna
Jan Kościński
Piotr Malinowski
Jolanta Śliwińska

Komisja Zdrowia , Oświaty i Sportu
Sławomir Gross
Zofia Janik
Marek Matus
Wiesława Popek
Jan Went


Wytworzył: Marcin Kowalski (2 października 2006)
Opublikował: Jan Adminowicz (2 października 2006, 08:59:38)

Ostatnia zmiana: Robert Dobek (5 kwietnia 2018, 13:57:23)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 11796

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij